O nas

W 1998 z pasji do sportów walki powstała marka TITLE Boxing. Dzięki projektowaniu najwyższej jakości sprzętu, uczciwości w biznesie i pełnym zaangażowaniu w sport, marka TITLE osiągnęła pozycję autorytetu w branży pięściarskiej w ciągu zaledwie kilku lat . Zawsze uważaliśmy, że gdy wkładasz rękę do rękawicy bokserskiej, dzieje się magia. Czujesz moc i realizujesz siebie.

Boks jest sportem który jednym daje nadzieję, innym zmienia życie oraz odkrywa mistrzów spośród tych którzy chcą sprawdzić swoje granice. Niezależnie od Twoich celów, chcemy pomóc Ci je osiągnąć.

Chcemy, aby zawodnicy, trenerzy i entuzjaści mieli pewność, że mogą na nas polegać. Niezależnie od tego, czy chodzi o nasz sprzęt, odzież czy informacje, które dostarczamy, do sukcesu prowadzi jedna droga, a my podczas tej podróży jesteśmy z Tobą. Pasja, która napędza Cię do ciągłego poprawiania TWOICH najlepszych wyników, inspiruje nas do tworzenia coraz doskonalszych produktów.

W Polsce wyłącznym dystrybutorem produktów marki TITLE jest firma Norbert Mazurek Sport Supply.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z nami poprzez formularz kontaktowy, pod adresem email kontakt@titleboxing.pl lub telefonicznie pod numerem  607341199.

 

Serdecznie zapraszamy!

Załoga sklepu
title boxing

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl